זוגיות טובה - טיפים

זוגיות ואהבה זה לא דבר קל. כל אדם הוא עולם במלואו, עם רצונות, שאיפות ואמונות שונים אשר לא תמיד עולים בקנה אחד עם השאיפות, הרצונות והאמונות של בן הזוג. בנוסף, החיים המשותפים מזמנים לא מעט מחלוקות ומהמורות בדרך וללא היכולת להקשיב, לוותר ולגלות אמפטיה קשה מאוד לצלוח אותם. בדיוק כמו פרחים, גם את הזוגיות צריך לטפח ולגדל, להשקיע ולתת. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שבתקווה יעזרו לכם למצוא את הדרך לזוגיות טובה ומאושרת.

הכירו בהבדלים ביניכם - אמנם בחרתם לבלות את שארית ימיכם יחד, אך עדיין הינכם שני אנשים שונים. אם תלמדו להכיר ולכבד את ההבדלים ביניכם תוכלו לקבל אותם ולהתמודד עמם בהצלחה מרובה יותר.

כשהסקס טוב הכל טוב - חיי מין בריאים וטובים מובילים לזוגיות טובה ובריאה. זכרו שסקס זה לא רק האקט הפיסי, אלא גם חיבוק אוהב, נשיקה חושנית ומילות אהבה.

הקדישו זמן לזוגיות שלכם – חשוב מאוד שתקדישו זמן להיות רק שניכם יחד, ללא עבודה, ילדים ושאר דברים העלולים להפריע באמצע. הסטטיסטיקה מראה שזוגות בראשית דרכם רוצים לבלות כל הזמן יחד, ועם השנים זמן הבילוי המשותף הולך ופוחת. אל תתנו לזה לקרות. קבעו שלפחות פעם בשבוע-שבועיים אתם מסדרים בייביסיטר לילדים ויוצאים רק שניכם, ופעם בכמה זמן גם נוסעים לסוף שבוע לבד.

עשו יחד דברים מהנים – חשבתם למה אנשים כל כך נהנים לבלות עם בן זוגם או בת זוגם בתחילת הקשר? נכון מאוד, כי הם עושים דברים מהנים יחד – יוצאים לבלות, הולכים למסעדות, בתי קפה, מסיבות, סרטים וכו'. חשוב מאוד להמשיך ולבלות יחד ולעשות יחד דברים שגורמים לכם הנאה וכיף.

שתפו אחד את השני במה שעובר עליכם – לא טוב לשמור דברים בבטן. אם משהו מפריע לכם דברו על זה. בנוסף, חשוב לשתף את בן הזוג בחוויות שעוברות עליכם במשך היום. השיתוף גורם לקרבה ויחסי חברות ביניכם.

פרגנו אחד לשני – כולנו אוהבים לשמוע מחמאות וכולנו זקוקים לחיזוקים חיוביים. אל תשכחו לפרגן, לתת מילה טובה ולהחמיא לבן זוגכם. לפעמים זה כל מה שצריך כדי לעבור את היום ולהרגיש טוב.