עוד על קייטרינג לשבת חתן:

אתרים מומלצים:

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לאירועים חשובים וגדולים בחיינו כבר הפך לשירות מקובל וכמעט לדבר שבשגרה. מארגני חתונה, בר מצווה ולעיתים אירועים פחות גדולים, בוחרים בשירות הזה מזה שנים רבות בכדי להביא לאורחיהם את האוכל הטוב ביותר, במגוון הרחב ביותר וכזה המוגש בצורה האסתטית והנוחה ביותר האפשרית.

קייטרינג לשבת חתן מגיע מוכן עוד לפני כניסת השבת, כדי שקדושת השבת וכשרות הארוחה תשמרנה. חברות הקייטרינג המתמחות באירועי שבת חתן יספקו לכם גם פלטות וציוד חימום. גם כלי ההגשה יועברו אליכם בטרם כניסת השבת.  חברות קייטרינג מסויימות, ידאגו לכם גם לסיוע מקצועי בחימום המנות והגשתן ע"י צוות שומר שבת.

חברות הקייטרינג המתמחות בהגשת אוכל לאירועי שבת חתן, יודעות לא רק לחשב עבורכם את הכמויות הרצויות על פי מספר המוזמנים, אלא גם ובעיקר לדאוג לכך שפלטות השבת יהיו במקום האירוח בזמן כשהאוכל מוכן ומחומם – ובעיקר טרי עד כמה שניתן כשהוא מבושל כמה שיותר סמוך לאירוע לפני כניסת השבת.  

התמונה באדיבות: קייטרינג שף בטבע - קייטרינג לשבת חתן

 

ישנן כיום חברות קייטרינג המתמחות בהכנת אוכל לשבת חתן, והיכולות לספק מאכלים ותפריטים על פי עדות. חברות אלה יספקו לכם את התפריט המתאים ביותר למשפחתכם ואורחיהם.

אם אתם מאוהבי הצ'ונט והגפילטע פיש ואם אתם בין אוהבי הדג המרוקאי או החריימה – חברת הקייטרינג תבנה לכם תפריט על פי הזמנה והעדפה ותוודא שהאורחים שלכם יאכלו אוכל לטעמם.

להזמנת קייטרינג לאירוע שבת חתן, כמו בהזמנתו לכל אירוע גדול אחר יתרון גדול נוסף – גם אתם, המארחים, תוכלו בכל זאת להרגיש כאורחים, כשלא תצטרכו לעסוק בבישול, ניקוי וכל מטלה אחרת הכרוכה באירוח כמות גדולה כל כך של אנשים. אתם תוכלו ליהנות מהאירוע כמו ראשון ואחרון האורחים שלכם ולא להביט לאחור ולהגיד, כפי שקורה פעמים רבות אחרי אירועים מרגשים כאלה, שהייתם כל כך עסוקים בלרצות את האורחים עד כי אתם לא מסוגלים אפילו לזכור מה היה לאכול כי לא הספקתם להגיע לזה..

מחיר מנה לקייטרינג של אירוע שבת חתן, כמו בחתונה או כל אירוע גדול אחר מחושב על פי ראש, והמחירים משתנים לפי כמות האוכל (מספר המנות בתוך הארוחה) ואיכות האוכל או התפריט שאותו תבחרו.