איפור כלות

רבות מהבנות מדמיינות את חתונתן כבר בילדותן, וביום החתונה רוצות להיראות בדיוק כמו שחלמו ודמיינו כל השנים, בקיצור - מושלמות. גם אם את בר רפאלי, כדי לקבל את הלוק המושלם יש צורך באיפור כלות טוב מקצועי, כזה שיותאם אישית לתווי פניך, יבליט את מה שיש להבליט ויסתיר את מה שצריך להסתיר.

מאפרת כלות טובה תדע לקבל אותך עם הרצונות, ההרגלים והחששות שלך, ותדע להתאים לך את האיפור המושלם ביותר עבורך ולהתאימו לתווי הפנים, לתסרוקת, לשמלה ולאישיות שלך. קראי עוד על איפור כלות באתר סטודיו נתי מור לאיפור ותסרוקות.

להלן כמה טיפים לבחירת איפור כלות:

איפור כלות – התאמה אישית

איפור כלות צריך להיות במינון הנכון ולא להראות מוגזם יתר על המידה. מאפרת כלות מקצועית תדע להתאימו הן למבנה הפנים הכללי, והן לכל איבר בפנים באופן נפרד, כמו גם לגוון עורה של הכלה. בנוסף, האיפור צריך להתאים לשמלת הכלה ולתסרוקת. כמו כן, המאפרת צריכה להתאים את האיפור לאופי האירוע ובאופן כללי גם לאופייה של הכלה המתאפרת.

איפור כלות – אצלך או אצלה?

איפור כלות יכול להתבצע בשתי אופציות: איפור בסטודיו של המאפרת או איפור בביתך (או איפה שתבחרי). לכל אחת מהאופציות יתרונות וחסרונות ואת יכולה לבחור בזו הנוחה לך ביותר. אולם חשוב לדעת שלא כל המאפרות מציעות את האפשרות של ההגעה לביתך, לכן אם בחרת במאפרת שאת רוצה, והיא מאפרת רק אצלה בסטודיו תצטרכי להתפשר בעניין הזה.

איפור כלות – עמידות

כל כלה רוצה להיראות בסוף הערב יפה ומושלמת בדיוק כפי שנראתה בתחילתו. איפור כלות מקצועי צריך להיות עמיד למספר רב של שעות כך שיראה טוב גם אחרי הנישוקים, החיבוקים, הריקודים, האוכל והשתייה.

איפור כלות – איפור נסיון

כל מאפר או מאפרת מאפרים באופן שונה. כמובן שביום חתונתך לא תהיי פנויה לעשות מספר נסיונות ולבחור את האיפור שאת אוהבת, מה גם שיכול להיות שהמאפרת שבחרת בכלל לא משדרת על אותו גל שלך. איפור נסיון הוא שלב הכרחי לפני שבחורים מאפרת ליום החתונה. קבעי עם כמה מאפרים מספיק זמן לפני החתונה, ראי שנוח ונעים לך איתם, שאת אוהבת את אופן האיפור שלהם ושהאיפור נשאר על פניך לאורך זמן. כשאיפור הכלות על פניך תוכלי גם לבקש חוות דעת מחברות או קרובות משפחה.