זיקוקים לחתונה

אם מופעי פירוטכניקה ואפקטים מיוחדים עושים לכם את זה, הוסיפו לרשימת ההכנות לחתונה מופע זיקוקים. כן, מופע זיקוקי דינור צבעוניים שנורים לאוויר ברוב רעש וצלצולים מייד לאחר שבירת הכוס והנשיקה בהחלט יתנו את האפקט הייחודי אותו רציתם.

זיקוקים לחתונה הפכו בשנים האחרונות לטרנד, שרבים מהמתחתנים אינם מוותרים עליו. הזיקוקים מדגישים את רגעי השיא של החתונה, כגון הכניסה לחופה, שבירת הכוס וריקוד הסלואו. יחד עם הזיקוקים בתחום האטרקציות לחתונה, תוכלו לשלב גם אפקטים מיחודים נוספים, כגון: עשן, להבות ועמודי אש, מזרקות זיקוקים, בועות סבון, מופעי לייזר, הפרחת יונים ועוד.

זיקוקים נחלקים לשני סוגים עיקריים: כוורות ופגזים. כוורת זיקוקין זה מספר זיקוקים הנורים בקצב מסויים בצורה אוטומטית. לכוורות זיקוקים קוטר קטן יחסית ועל כן ניתן להפעילן גם ללא תיאום עם מכבי אש וחבלן משטרתי. כוורות הזיקוקים משתנות בהתאם לצורות ולצבעי הזיקוקים, למספר הקנים שיש בכל כוורת זיקוקים, לקצב הירייה של הזיקוקין, לגובה אליו יגיעו הזיקוקים, לגודל הקוטר שיפתח באוויר ולצורת הפריסה בשמיים. פגזי זיקוקים, לעומת זאת, הם בעלי קוטר גדול יותר המעצים את אפקט הזיקוקים. בנוסף, את הפגזים משגרים בנפרד, דבר המאפשר שליטה מלאה על קצב השיגור של הזיקוקים. עם זאת, כדי להפעיל פגזי זיקוקים יש לקבל אישורים ממכבי אש, ממשרד העבודה, מהמשטרה וממגן דוד אדום.

זיקוקים לחתונה ניתן למצוא במגוון מחירים, שמשתנים בהתאם לגודל מופע זיקוקי דינור ושילוב של אפקטים מיוחדים נוספים. בנוסף, כל מופע זיקוקין מתוכנן בצורה שונה ומצריך חשיבה יצירתי כדי להתאים אותו בדיוק לאופי ומיקום האירוע, לטעמכם האישי ולתקציבכם. עם זאת, אסור בהחלט האיסור להתפשר על איכות ובטיחות. אינכם רוצים תקלות ביום המיחוד שלכם, ובטח שלא, חלילה וחס, שהאירוע יסתיים באסון. בדקו היטב כי לספק הזיקוקים לחתונה יש את כל הרשיונות שצריך, ושהוא משתמש בחומרים תקניים בלבד. כמו כן, כדאי לתאם ולוודא עם מפעיל הזיקוקים ומנהל האירוע את רגע ירייתם של הזיקוקים לאוויר. לא תרצו שהזיקוקים יתפוצצו מעל החופה חמש דקות לפני הזמן, בעוד הרב מברך והכוס טרם נשברה...(ובטח שלא אחרי החופה, שכל האורחים עסוקים בבליסת הקייטרינג המעולה שהזמנתם).