עוד על קייטרינג לשבת חתן:

אתרים מומלצים:

קייטרינג לשבת חתן - דברים שיש לקחת בחשבון

שבת חתן הוא אירוע מרגש עבור העולה לתורה ועבור המשפחה, שכן הוא מסמל מעבר מילדות לבגרות ומרווקות לנישואין. אירוע זה מגיע בדרך כלל בסמוך לאירוע הרשמי – בר המצווה או החתונה, והוא מספק להם פן אינטימי ורוחני יותר, שכן יש בו פחות משתתפים.

אחד מגולות הכותרת של שבת חתן היא הארוחה הנערכת עבור המוזמנים ומתפללי בית הכנסת, ארוחה הדורשת תכנון מכמה וכמה פרמטרים. ובתור מי שמתמחים במתן שירותי קייטרינג לשבת חתן, יש מספר דגשים שחשוב שתדעו אם אתם מתכננים לגשת לפרויקט כזה לבד.

  1. כאשר מזמינים קייטרינג לשבת חתן, ניתן לקבל פלטות חימום לשם שמירת המזון חם וכן כלי הגשה. כאשר בוחרים להכין לבד את סעודת השבת חתן, כדאי לבדוק כי יש בבית הכנסת מספיק פלטות וכי יש לכם מספיק כלי הגשה עבור כל המשתתפים. כדאי לזכור כי כל האוכל יוצא בבת אחת, ועל כן חשוב שכולו יישאר חם ברגע שבו המתפללים מסיימים.
  2. בכדי למנוע אי נעימות, חשוב לברר אילו כשרויות מקובלות על ידי באי בית הכנסת בו תערכו שבת חתן. לפלגים שונים יש כשרויות שונות עבור בשר, מאפים וירקות. שירותי קייטרינג לשבת חתן, מתייעצים לא פעם עם משגיח הכשרות בכדי לספק את הכשרות הנכונה ביותר, ולא לפגוע בכבודם של המשתתפים בסעודה, אך אם אתם בוחרים לקיים בעצמכם את הארוחה, עליכם לדקדק בפרטים האלו. בנוסף, חשוב לזכור כי גם המקום בו מבשלים וגם הסירים צריכים לעמוד בחוקי הכשרות, ועל כן אנו ממליצים למי שאינו דתי אדוק להזמין שירותי קייטרינג לשבת חתן במקום להסתבך עם ענייני הכשרות.
  3. כמה אוכל מכינים? הדינמיקה של שבת חתן שונה מהדינמיקה היומיומית בבתי כנסת. בשבתות מגיעים מתפללים רבים יותר, ובמקרה של שבת חתן אתם מביאים את האורחים שלכם גם כן. יתכן מצב בו תתקיים יותר משבת חתן אחת בבית הכנסת ועל כן עליכם להיות ערוכים להאכלתם של עשרות אנשים, ולספק להם מגוון תבשילים. בתור ספקי שירותי קייטרינג לשבת חתן, אנו יודעים להעריך את כמות המשתתפים הפוטנציאלית ולהוסיף את הרזרבות המתאימות. אם אתם נוטים לארח בהיקפים גדולים, יתכן ועל ידי בירור הפרטים עם השמש שתוכלו להאכיל את כל המשתתפים, אך אם לא, אולי כדאי לשקול להשתמש שירותי קייטרינג לשבת חתן.
  4. איך תסתדרו עם האוכל? הכנה ארוחה בשרית לעשרות משתתפים אורכת הרבה מאד זמן, ודורשת מקום אחסון במקרר והשקעה כספית. אם אתם עובדים במשרה מלאה, מתחזקים בית, ומתפעלים את כל הקשור לאירוע החתונה או הבר מצווה באולם, כדאי לכם לוודא עם עצמכם כי יש לכם את הזמן, היכולת הכלכלית ומקומות האחסון בכדי להכין סעודת שבת חתן. נסו להעריך מראש את העלויות, ולברר האם קייטרינג לשבת חתן לא יצא משתלם יותר עבורכם.

כאשר מפיקים לבד סעודת שבת חתן יש גורמים נוספים שצריכים להלקח בחשבון כגון מאכלי עדות, אפשרויות ההגשה והשינוע של האוכל, סידור השולחנות מבחינת מפות ועוד. חשוב גם לזכור כי כאשר אתם מארגנים את הסעודה, יתכן ותאלצו להפסיד את הקראת התורה על ידי החתן, ולכן גשו לאפשרות זו רק אם נוכחתם לגלות כי לא יותר משתלם לכם להזמין קייטרינג לשבת חתן שיטפל בנושאים אלו במקומכם.

כמו שראינו לפני שבוחרים קייטרינג לחתונה צריך לקחת בחשבון דברים רביםת אך זוהי רק הקדמה חקראת הדבר האמיתי: קייטרינג לחתונה. כאן האפשרויות גדולות ומגוונות יותר, תוכלו לבחור בין קייטרינג חלבי לחתונה לקייטרינג בשרי, קייטרינג בהגשה או במזנון ועוד מספר רב של אפשרויות. בהצלחה!

המאמר נכתב ע"י קייטרינג תמרים, בעלת ניסיון רב שנים באירועי קייטרינג לשבת חתן , חתונה ובר מצוה.